Raf Sistemleri

Raf Sistemleri


Kılıç Ray Dolap marketlere, fabrikalara veya endüstriyel ortamlarda depolama alanlarınıza özel ana modül ve ilave modüller olarak ihtiyaç duyacağınız raf sistemleri imalatı ve montaj hizmeti sunmaktadır. Kaliteyi en ön planda tutarak ürettiğimiz raf ayakları, raf traversleri, raf tablaları ve raf tırnakları ihtiyacınıza özel genişlik - derinlik ve yükseklik ve taşıyacağı yük parametrelerine göre tasarlanmaktadır.

Raf Sistemleri Modelleri ve Çeşitleri

Bu kategoriye ait ürün bilgisi bulunamadı.
Bu bölüm hazırlanmakta olup en kısa sürede içerik bilgileri yüklenecektir.
Lütfen, size vakit kaybetmeden yardımcı olabilmemiz için bize satis@kilicraydolap.com üzerinden e-posta yoluyla iletişime geçiniz
veya +90 (312) 395 92 93 nolu telefonumuz ile arayınız!.

images

Raf Sistemleri Genel Özellikleri

Kılıç Ray Dolap Marketler, endüstriyel ortamlarda depolama alanlarınız için ihtiyaç duyacağınız raf sistemleri imalatı ve montaj hizmeti sunmaktadır. Sektöründe önde gelen bir firmamız olarak işletmenizin depolama alanlarını en iyi şekilde kullanmanız için çözümler üretiyoruz. Kaliteyi en ön planda tutarak ürettiğimiz raf sistemleri, değişen ihtiyaçlarınıza uygun esneklikte olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bizimle çalıştığınızda, depolama sorunlarından kurtulmanın yanı sıra işletmenizin verimliliği de artacaktır.


Endüstriyel metal raf sistemleri, depolama ve düzenleme konusunda en iyi çözümü sunan ürünlerdir. Endüstriyel metal raf sistemleri, yapılarındaki sağlamlık sayesinde ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilmekte ve depolama alanında yerden tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca, özelleştirilebilir yapıları ile işletmelerin ihtiyacına göre farklı boyutlarda raflar üretilebilmektedir. Endüstriyel metal raf sistemleri, işletmeler için önemli bir yatırım olup, depolama alanının verimli kullanımı konusunda katkı sağlamaktadır.


Genellikle fabrikalarda, mağazalarda ve her türlü endüstriyel ortamlarda kullanılan ve birbirinden farklı özellik ve boyutlarda, farklı taşıma kapasitelerinde raf sistemleri,  isteğe bağlı olarak da özel üretim şeklinde de yapılmaktadır. En uygun fiyatlar ile kaliteli raf sistemlerini sipariş edebilirsiniz.


Müşteri memnuniyetini her zaman önemsediğimiz için hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Depolama ihtiyaçlarınız için bize ulaşın ve size özel çözümler sunalım.